Παίδων - Κορασίδων

47

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε πραγματοποιήθηκαν στην Κέρκυρα τα προκριματικά παίδων Κορασίδων για το 2018. Υπήρχαν 3 διαφορετικοί όμιλοι...

... ο όμιλος πρώτος όμιλος των 8 και 10 ετών, ο δεύτερος όμιλος με παιδιά 12, 14 και 16 ετών και τέλος ο τρίτος όμιλος κοριτσιών 8, 10 , 12 και 14 ετών. Ακολουθούν τα τελικά αποτελέσματα:

 

Όμιλος 1

 

Τελική Κατάταξη μετά από 5 Γύρους

Κατ.

   

Όνομα

ΧΩΡ

 

Βαθ.

     

1

   

Xhuveli Rafael

GRE

 

4,0

     

2

   

Stoikos Grigorios

GRE

 

4,0

     

3

   

Moschat Iosif Theodoros

GRE

 

4,0

     

4

   

Savvanis Orestis Stefanos

GRE

 

3,5

     

5

   

Charisis Charalampos

GRE

 

3,0

     

6

   

Rouvas Marios

GRE

 

3,0

     

7

   

Fatouros Efstathios

GRE

 

2,5

     

8

   

Gioka Ervin

GRE

 

2,5

     
     

Samourakis Konstantinos

GRE

 

2,5

     

10

   

Avramiotis Georgios

GRE

 

2,0

     

11

   

Lekkos Athanasios

GRE

 

1,5

     

12

   

Merkouris Spyridon Ekt

GRE

 

1,5

     

13

   

Mavrommatis Iasonas Spyridon

GRE

 

1,0

   

 

 

 

 

Αναλυτικά στο chess results

 

Όμιλος 2

 

Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 5 Γύρους

Κατ.

 

Όνομα

Έλο

 

1

2

3

4

5

6

Βαθ.

     

1

 

Leftheriotis Alexandros

1874

 

*

1

½

1

1

1

4,5

     

2

 

Stratigos Spiros

1870

 

0

*

½

1

1

1

3,5

     

3

 

Koulis Vasilis Iosif

1445

 

½

½

*

½

1

1

3,5

     

4

 

Xhuveli Dion

1490

 

0

0

½

*

1

1

2,5

     

5

 

Gioutsos Vasileios

1379

 

0

0

0

0

*

1

1,0

     

6

 

Mouri

kis Theofanis Iraklis

0

 

0

0

0

0

0

*

0,0

     

 

Αναλυτικά στο chess results

 

Όμιλος 3

 

Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 5 Γύρους

Κατ.

 

Όνομα

   

1.Γύ

2.Γύ

3.Γύ

4.Γύ

5.Γύ

Βαθ.

     

1

 

Gioutsou Miranta

   

11b1

4w1

2b1

3w½

7b1

4,5

     

2

 

Gkoutzouki Argyro

   

12b1

10w1

1w0

4b1

3b1

4,0

     

3

 

Sklavounou Iliana

   

6w1

7b½

5w1

1b½

2w0

3,0

     

4

 

Giannopoulou Alkistis

   

8b1

1b0

7w1

2w0

11b1

3,0

     

5

 

Alexandri Dimitra

   

7w0

12b1

3b0

10w1

8b1

3,0

     

6

 

Mavromati Dannai

   

3b0

8w0

10b1

11w1

9b1

3,0

     

7

 

Sklavounou Kalliopi

   

5b1

3w½

4b0

8w1

1w0

2,5

     

8

 

Vlachopoulou Valeria

   

4w0

6b1

9w1

7b0

5w0

2,0

     

9

 

Vlassi Natalia

   

10b0

11w1

8b0

12w1

6w0

2,0

     

10

 

Giannopoulou Sofia

   

9w1

2b0

6w0

5b0

12b½

1,5

     

11

 

Kourkoulou Maria

   

1w0

9b0

12w1

6b0

4w0

1,0

     

12

 

Merkouri Zakelina

   

2w0

5w0

11b0

9b0

10w½

0,5

     

 

Αναλυτικά στο chess results

 

Αίσθηση προκαλεί η πέμπτη θέση στην γενική κατάταξη και η δεύτερη (!) στην κατηγορία του, κάτω των 8 ετών του νεαρού Χάρη Χαρίση, αθλητή του Συλλόγου μας. Αυτό είναι και το πρώτο μετάλλιο που παίρνει κάποιος αθλητής του Συλλόγου· μπράβο Χάρη!

 

48

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στο πρωτάθλημα. Επίσης ευχαριστούμε τον κ. Δημήτρη για τις φωτογραφίες.

49

 

FacebookTwitterGoogle BookmarksRedditLinkedinRSS Feed
Παράδειγμα 1

  Παίζουν τα μαύρα

Διαβάστε εδώ!
Παράδειγμα 1

Παίζουν τα λευκά

Διαβάστε εδώ!
Παράδειγμα 1

Παίζουν τα λευκά

Διαβάστε εδώ!
Παράδειγμα 3

Παίζουν τα μαύρα

Διαβάστε εδώ!
Παράδειγμα 2

Παίζουν τα λευκά

Διαβάστε εδώ!
Παράδειγμα 3

Παίζουν τα μαύρα

Διαβάστε εδώ!

Πληροφορίες


Ακολουθήστε


     Google    Facebook    Likendin

     Twitter    YouTube 2    Rss

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Υποστήριξη